Põrandad

Põrandakatete, liimide, plaadisegude eemaldus; betoonpõrandate lihvimine, tasandus…

Pakume mitmesuguseid teenuseid seoses põrandakatete, liimide ja plaadisegude eemaldamisega ning betoonpõrandate lihvimise ja tasandamisega.

Meie meeskond omab pikaajalist kogemust ja teadmisi erinevate põrandatööde teostamisel. Kui vajate vanade põrandakatete, liimide või plaadisegude eemaldamist, võite meile kindel olla, et töö tehakse professionaalselt ja tõhusalt. Kasutame selleks kaasaegseid meetodeid ja seadmeid, et tagada korralik tulemus ning minimeerida kahju põrandakonstruktsioonidele.

Betoonpõrandate lihvimine on oluline samm uue põrandakatte paigaldamisel või olemasoleva põranda renoveerimisel. Meie meeskond omab oskusi ja teadmisi betoonpõrandate lihvimiseks, mis võimaldab saavutada sileda ja ühtlase pinna. See tagab uue põrandakatte parema kinnitumise ning annab võimaluse valida erinevate viimistlus võimaluste vahel.

Tasandus on oluline etapp põrandatööde protsessis, eriti enne uue põrandakatte paigaldamist. Meie meeskond kasutab kvaliteetseid tasandussegusid, mis aitavad eemaldada põrandalt ebatasasused ja tagavad optimaalse aluspõranda uuele kattele.

Oleme pühendunud pakkuma kõrge kvaliteedilist teenust, mis vastab kliendi vajadustele ja tagab rahulolu. Olgu tegemist era- või ärikliendiga, suurema või väiksema pinnaga, oleme valmis võtma vastu erinevaid põrandatööde projekte.

Kui otsite usaldusväärset partnerit põrandatööde valdkonnas, võtke meiega ühendust ning anname meeleldi täpsemat teavet meie pakutavate teenuste ja võimaluste kohta. Loodame olla teile abiks teie põrandatööde edukal teostamisel!

Galerii

Võta meiega ühendust